خبرهاي جديد :

نماد اعتماد الکترونیکی
تالار افتخارات

کانال ما را در تلگرام دنبال کنید

خوش آمدید
نام کاربری:

کلمه عبور:
به خاطر داشتن
[ثبت نام]
[ ]
نگرشی نو در طراحی فرم های سفارش و ثبت نام


 
   
 
   


  
   
      
 طراحی فرم ها به صورت ریسپانسیو و واکنش گرا


 طراحی ساده فرم ها فقط با Drag & Drop
drag_drop.jpg
  قابلیت پرداخت آنلاین بانکی شبکه شتاب


فرم ساز به شما اجازه می دهد که به صورت کاملا حرفه ای فرم های خود را انعطاف پذیر و تعاملی برای کلیه کامپیوتر های رو میزی ، لپ تاپ ، موبایل ها و دستگاه های لمسی iPhone , iPad , Android آماده و مورد استفاده قرار دهید.
 ساختن فرم ها همانند یک بازی کامپیوتری می باشد کافی است فیلد های مورد نظر خود را با ماوس بگیرید ، بکشید و رها کنید فرم شما ساخته می شود. نیاز به دانستن هیچ گونه دانش برنامه نویسی وجود ندارد.
 قابلیت راه اندازی فرم های سفارش و پرداخت الکترونیک مبالغ به وسیله درگاه های آنلاین بانکی کشور . ملت ، پارسیان ، ملی و ...
 
         


فرم ساز مچ فرم
یکی از بهترین فرم سازهای می باشد که تا امروز دنیای دیجیتال به خود دیده است .
با استفاده از این فرم ساز به راحتی می توان انواع فرم های ثبت نام را کمتر از چند دقیقه طراحی و جهت وارد نمودن اطلاعات به اشتراک گذاشت.


انواع جعبه ها جهت دریافت متون ، اعداد، تاریخ به صورت شمسی ، موبایل،ایمیل،وب سایت و انواع جعبه های انتخاب به صورت باز شونده با قابلیت انتخاب تکی یا چند تایی قابلیت امضاء دیجیتال فقط بخشی از امکانات این فرم ساز می باشد.

برای سادگی کار و سهولت در ورود اطلاعات قابلیت فرم های چند صفحه ای در این فرم ساز بسیار توانمند و کامل طراحی شده است .

در این فرم ساز قابلیت پرداخت مبالغ به صورت سنتی و واریز به حساب همچنین پرداخت الکترونیک از طریق درگاه های الکترونیکی مهیا می باشد . به صورت درونی درگاه های بانک ملت ، ملی ،پارسیان در فرم ساز فعال است. همچنین درگاه های واسط پرداخت الکترونیک پارس پال ، زرین پال و جهان پی نیز قابل استفاده می باشد . برای کلیه درگاه های اصلی و واسط پانل مدیریت مستقل وجود دارد.

به صورت پیشفرض در فرم ساز سامانه ارسال پیامک شرکت نیک اس ام اس نیز فعال می باشد که به سادگی کلیه گزارشات ثبت فرم ها و واریز های مالی را برای کاربران و مدیران پیامک می نماید .

سیستم ویژه و اختصاصی هوش مصنوعی که فقط در این فرم ساز وجود دارد به طراحان اجازه می دهد که فرم های طراحی شده خود را کاملا هوشمند کنند بدین معنی که در شرایط انتخاب های مختلف کاربر برخی از بخش های فرم فعال یا غیرفعال شوند حتی برخی از صفحات فرم بر اساس شرایط ایجاد شده نمایش داده نشوند.

قابلیت اختصاصی ارسال اطلاعات به سایت دیگر این امکان را فراهم می آورد که اطلاعات ثبت شده توسط کاربر را در هنگام ثبت آنها به صورت کاملا سایلنت و مخفی بر اساس انتخاب طراح فرم به وب سایت یا آدرسی دیگر ارسال کرد .

کلیه فیلد های طراحی شده توسط طراح فرم قابل دسترس بوده و به سادگی در گزارشات قابل استفاده می باشند.به سادگی از تمامی فیلد ها می توان در گزارشات آماری و اطلاع رسانی در ایمیل های مشخص شده استفاده نمود.در کلیه مراحل امکان اطلاع رسانی به کاربران و مدیران از طریق ارسال ایمیل و پیامک وجود دارد.

یکی از ویژگی های طلایی فرم ساز قابلیت اتصال به کلیه مدیریت محتوا های معرف با ماژول اختصاصی می باشد . برای مدیریت محتوا های E107 , Joomla , Wordpress , Drupal به صورت ویژه ماژول نویسی شده است . با استفاده از این خاصیت فرم ها کاملا بر اساس تم سایت نمایش داده می شوند و جزئی از پوسته سایت شما خواهند شد.

یکی از ویژگی های خاص و منحصر بفرد این فرم ساز لاگین‌(ورود به سایت) بیرونی می باشد بدین معنی که وقتی از داخل یکی از مدیریت محتوا های E107 , Joomla , Wordpress , Drupal   کاربر لاگین کند به صورت کاملا نامحسوس و سایلت به عنوان یک کاربر مجاز به فرم ساز نیز لاگین صورت می گیرد و کاربر بدون نیاز به ورود به فرم ساز می تواند مانند یک کاربر لاگین شده اقدام به پر کردن فرم مربوطه نماید این ویژگی باعث می گردد که فرمساز به صورت کامل جزءی ازسایت شود این ویژگی تنها در این فرمساز وجود دارد و هیچگونه نسخه مشابهی ندارد.
نسخه 7 (اسفند 1394) منتشر شد

نسخه 7 (اسفند 1394)

+افزوده شدن قابليت تعريف كاربران براي يك محدوده فعاليت زماني مشخص از تاريخ تعيين شده تا تاريخ مورد نظر و تعريف كاربران بدون محدوديت زماني فعاليت در سيستم .


+ايجاد بخش مديريت كاربران زماني به صورت ليستي كه به سادگي براي هر كاربر مي توان در صورتي كه به تاريخ انقضاء فعاليت خود رسيده است با يك كليك كليه فرم هاي تعريف شده را به صورت غيرفعال يا در صورت تمديد فعاليت آنها رو فعال نمود.


+افزودن مجوز دسترسي به كاربر جهت استفاده از مركز آزمون و مديريت آن .

+افزوده شدن قابليت ثبت نام در فرم ساز . در صورت فعال سازي اين بخش مي توانند كاربران با پركردن فرم ثبت نام عضو سيستم شوند و به راحتي توسط بخش ويرايش گروهي براي آنها سطوح دسترسي مشخص گردد .+افزوده شدن سیستم پيامكي دو شركت مادر به فرم ساز . شركت ايده پردازان الکترونیک با وب سایت sms.ir و شرکت مادر و اصلی پیامک مخابرات مگفا با سایت magfa.com هم در بخش تنظیمات اصلی و در به صورت مجزا برای هر فرم قابل انتخاب می باشند . به صورتی که می توان برای هر فرم یک سرور پیامک مستقل و متفاوت انتخاب نمود .


+افزوده شدن درگاه های پرداخت آنلاین بانک شهر و بانک سامان به صورت مستقل در تنظیمات سیستم و به صورت اختصاصی برای هر فرم همچنین افزوده شده درگاه بانکی واسط پی لاین به صورت مستقل در بخش تنظیمات و قابل انتخاب به صورت ویژه برای هر فرم .
+بستن قراردادی با بانک سامان جهت معرفی هرنوع درگاه آنلاین بانکی کشور به هر نوع حسابی یکی دیگر از اقدامات و افتخارات شرکت الکترونیکی نوپردازان جنوب می باشد .


[ ادامه مطلب ]
نویسنده : مديريت كل سايتدر تاریخ :شنبه 29 اسفند 1394 - 17:25:03 | خواندن/ارسال نظرات: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ
نسخه 6.9 (اسفند 1394) منتشر شد

نسخه 6.9 (اسفند 1394)

+افزوده شدن کامل مرکز آزمون (آزمون سبز) این مجموعه منتخب سیستم آزمون ساز الکترونیکی و برگزیده ملی در اقدام پژوهی سال 1393 در وزارت آموزش و پرورش می باشد و لوح های تقدیر زیادی از بخش های مختلف در کشور کسب نموده است که بارزترین آنها لوح تقدیر از وزیر آموزش و پرورش جناب آقای فانی و وزیر صنعت و معدن قبلی جناب آقای نامی می باشد . در پایین برخی از امکانات مرکز آزمون متصل شده به فرم ساز معرفی می گردد .


+طراحی آزمون های تستی چهار گزینه ای با قابلیت تصادفی کردن نمایش سوالات به هر داوطلب و جابجا کردن گزینه های پاسخ هر سوال به صورت تصادفی جهت جلوگیری از تقلب داوطلب+قابلیت تعریف تعداد دفعات شرکت در هر آزمون برای آزمون های مختلف+قابلیت تولید نام کاربری و کلمه عبور پس از پرنمودن فرم تعیین شده و پرداخت مبلغ و هزینه شرکت در آزمون و نمایش نام کاربری و کلمه عبور به داوطلب هم روی صفحه نمایش و به صورت پیامک ، و همچنین ارسال از طریق ایمیل .+قابلیت انتخاب سوالات هر آزمون برای هر داوطلب به صورت تصادفی و مستقل از بانک سوالات طراحی شده توسط سیستم به صورت هوشمند .

+سیستم تعریف داوطلب توسط مدیر سیستم یا داوطلب شرکت کننده در آزمون که برای هر آزمون قابل تنظیم می باشد

+قابلیت نمایش راست به چپ یا چپ به راست سوالات .

+قابلیت نمایش یا عدم نمایش نمره ، تراز و رتبه مقایسه با سایر داوطلبان ، جواب سوالات و ... در انتهای هر آزمون .

+قابلیت تنظیم متن قبل از آغاز آزمون و متن قابل نمایش در پایین سوالات هر آزمون .

+قابلیت ویرایش و حذف سوالات و آزمون ها .+قابلیت اضافه کردن ویرایشگر قدرتمند TinyMCE برای نوشتن متن سوالات یا پاسخ ها به صورت فرمت بندی شده HTML و استفاده از تصاویر یا فیلم ها در صورت سوالات یا پاسخ های طراحی شده .+قابلیت ورود سوالات از Word یا فایل های متنی به صورت Copy و ‍Paste  .

+دارای سیستم توانمند و هوشمند آپلود تصاویر در پوشه های اختصاصی تعیین شده برای آزمون ها به همراه انتخاب ساده و مشاهده پیش نمایش تصاویر قبل از درج در سوال یا جواب انتخاب شده .

+قابلیت درج تحلیل و پاسخ تشریحی برای هر سوال .

+قابلیت آپلود و درج کلیپ تصویری MP4 برای هر آزمون تا قبل از شروع‌ آزمون داوطلب بتواند فیلم محتوای آموزشی آزمون مربوطه را مشاهده نماید .+قابلیت آپلود و درج کلیپ تصویری MP4 برای تحلیل تصویری هر سوال یا جواب که دلایل درست یا غلط بودن گزینه مربوطه مشخص گردد .
+قابلیت درج سوال یا پاسخ متحرک با استفاده از درج فایل های Gif یا Swf .

+قابلیت اضافه کردن به سوالات هر آزمون در مراحل مختلف .

+قابلیت اضافه کردن سوال جدید به آزمون از مخزن و بانک سوالات فقط با یک کلیک .

+قابلیت خروجی آزمون به صورت هوشمند به دو فرمت ساده و ویژه به همراه سربرگ ( کلیه خروجی ها دارای پاسخ نامه و کلید تصحیح می باشند ) جهت کپی نمودن در Word جهت برگزاری آزمون های سنتی .
+قابلیت تولید نمونه سوالات و کلید های مختلف با استفاده از ویژگی تولید سوالات و جواب های تصادفی جهت هر آزمون بدون محدودیت .

+قابلیت Export نمودن آزمون جهت بارگذاری در آزمون سازی دیگر یا آزمون ساز موجود .


+قابلیت برگزاری یک آزمون مستقل یا چند آزمون دلخواه که توسط کاربر آزمون مربوطه قابل انتخاب می باشد .+قابلیت بارگذاری آزمون های از قبل آماده شده .

+قابلیت فشرده سازی (Zip) کلیه تصاویر به کار رفته در هر آزمون و دانلود نمودن آنها جهت استفاده در سایر آزمون ها .

+قابلیت فعال نمودن آزمون پیش فرض . یا حالت چند آزمونی که می توان هر آزمون به صورت موقت غیرفعال یا فعال نمود .+قابلیت تعریف کاربران به صورت انفرادی یا گروهی .

+قابلیت ورود کاربران به صورت دسته از فایل Excel پس از تبدیل به فایل CSV .


+قابلیت ویرایش یا حذف گروهی کاربران .


+قابلیت مشاهده همزمان آزمون دهندگان و مشاهده نمرات آنان در حین آزمون با تفکیک سوالات بی پاسخ ، صحیح و غلط .


+قابلیت ریست کردن تعداد شرکت در هر آزمون به صورت انفرادی برای هر داوطلب یا کلیه داوطلبان شرکت کننده در یک آزمون خاص یا کلیه داوطلبان آزمون ساز فقط با یک کلیک .

+قابلیت مشاهده پاسخ نامه هوشمند و برگه سوالات هر داوطلب در حین آزمون یا پایان آن .


+بایگانی کلیه آزمون های داوطلب به صورت کامل به همراه ریز وضعیت کیفی و کمی هر آزمون در کنار پاسخ نامه و برگ سوالات اختصاصی هر داوطلب .

+نمایش روند پیشرفت یا پسرفت هر آزمون به صورت نمودار میله ای و محاسبه میانگین نمرات هر آزمون و نمایش نمودار کلی پیشرفت تحصیلی داوطلب به صورت کلی و محاسبه میانگین کلیه آزمون های داوطلب .


+تحلیل توصیفی نمرات برای هر آزمون .+خروجی کلیه کارنامه ها و پاسخ نامه های یک آزمون فقط با یک کلیک به صورت دو ستونه هوشمند و قایل انتقال به Word به همراه مشخصات دقیق داوطلب و فضای مورد نیاز جهت مهر و امضاء مدیر آزمون .

+ثبت کلیه IP های آزمون دهنده گان به همراه تاریخ و زمان آزمون جهت بررسی و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی .

+مشاهده جزئیات و تحلیل دقیق و درصدی کلیه سوالات پاسخ داده شده توسط کلیه داوطلبان هر آزمون و مشخص شدن سطح سختی و تمیزی آزمون جهت طراحی سوالات استاندارد بهتر در آینده .+تعریف سناریوی هوشمند جهت ارتقاء کیفی و یادگیری بهتر به شرح ذیل :
برای هر داوطلب یک صندوق امتیاز در نظر گرفته می شود کاربر پس از شرکت در هر آزمون و کسب نمره مربوطه طبق تعریف مدیر سیستم با توجه به نمره کسب شده امتیازی به صندوقش اضافه و یا در صورت پایین بودن نمره امتیازی از صندوقش کسر می گردد . این امتیازات به صورت هوشمند در سیستم به صورت ثانیه محاسبه می گردند . در مرحله اول کاربر در دسته کاربران برنزی می باشد و به مرور با افزایش امتیازات طبق سقف مشخص شده به گروه کاربران نقره ای وارد می شود و با ادامه دادن آزمون ها و افزایش امتیازات به کاربران طلایی ملحق خواهد شد . در طول دواران آزمون ها برای ایجاد جذابیت پس از پایان هر آزمون و مشاهده نمره خود یا پاسخ نامه در صورت اجازه مدیر لیستی از بازی های فلش معرف را مشاهده می کند . (تعداد بازی ها بسته به نوع کاربر متفاوت می باشد) سپس می تواند یک یا چند بازی را با توجه نوع رده کاری خود انتخاب نماید و فقط به مدت زمان تعیین شده که بر اساس امتیازات خود کسب کرده است در محیط بازی بماند . در دوره آزمون وقتی از مرحله مثلا برنزی به نقره ای وارد می شود علاوه بر بازی سیستم برای او موسیقی نیز پخش خواهد کرد که زمان پخش نیز وابسته به امتیازات کاربر متغییر خواهد بود و درصورت پیشرفت بیشتر علاوه بر موسیقی کلیپ تصویری نیز برای او طبق زمانبندی پس از پایان هر آزمون هدیه داده می شود . با این سناریو برای محیط های آموزشی انگیزه آزمون دادن بسیار بالا و رقابت سالم و جذابی بین داوطلبان ایجاد می گردد که سرانجام کار منجر به یادگیری بهتر و لذت بخش خواهد گردید .

+هر داوطلب می توانید بایگانی نمرات خود و پیشرفت تحصیلی خود را در پانل ویژه خود مشاهده نماید .

+هر کاربر در پانل اختصاصی خود می تواند مجموع امتیازات و سنارویوی مراحل پیشرفت خود را به صورت گرافیکی و نموداری به همراه توضیحات کافی مشاهده نماید .

+هر کاربر می تواند در آزمون های که اجازه چند بار شرکت کردن در آن وجود دارد درخواست آزمون مجدد دهد که این کار با یک کلیک قابل انجام است و مجوزهای لازمه و بایگانی اطلاعات کاملا هوشمند توسط سیستم انجام می شود .


+هر داوطلب در پانل اختصای خود می تواند در صورتی که مدیر مجوز داده باشد پاسخ نامه و کلیه سوالات آزمون ها را مشاهده نماید و تراز و رتبه خود را بین سایر داوطلبان به صورت گرافیکی و نموداری به همراه جدول مرتب شده رتبه ها مشاهده نماید .+اینها بخشی از قابلیت های آزمون ساز بوده که به اختصار بیان شد به همراه صدها قابلیت ویژه دیگر که در این مجموعه منحصر به فرد قابل استفاده می باشد .


[ ادامه مطلب ]
نویسنده : مديريت كل سايتدر تاریخ :شنبه 29 اسفند 1394 - 08:28:46 | خواندن/ارسال نظرات: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ
نسخه 6.8 (بهمن 1394) منتشر شد

نسخه 6.8 (بهمن 1394)

+افزوده شده کامل گزارش ساز هوشمند ستیمول سافت و بومی سازی آن بر اساس فرم ساز چه در سطوح امنیتی در نمایش گزارش چه طراحی گزارش این ویژگی با افتخار اختصاصی و مربوط به فرم ساز ویژه مچ فرم فارسی می باشد .

+افزوده شدن قابلیت تنظیم کلیه کلید های کاربردی گزارش ساز که در شرایط مشخص فعال یا غیر فعال باشند . هم در زمان نمایش گزارش یا در هنگام طراحی گزارش . این ویژگی به صورت عمومی برای کلیه فرم ها و هم به صورت اختصاصی قابل تعریف برای هر فرم می باشد .

+افزوده شدن برچسب فارسی فیلد های تعریف شده در فرم ساز به محیط گزارش ساز استیمول سافت تا کاربر طراح بتواند به سادگی گزارش خود را فعال نماید.


+نمایش لیست گزارشات طراحی شده برای هر فرم به صورت اختصاصی در زیر فرم های طراحی شده در بخش مدیریت فرم ها

+کلیه گزارشات طراحی شده برای هر فرم به صورت اختصاصی امکان حذف ، ویرایش ، دانلود و آپلود گزارش را دارا می باشند .

+کلیه گزارشات طراحی شده به صورت هوشمند و دارای چند مدل لینک ویژه می باشند که می توان با استفاده از کد رهگیری یک فرم ، رمز دسترسی جهت مشاهده فرم ، سریال ورود پرونده و یا نمایش کلیه پرونده ها قابل دسترس باشند .


+بهینه سازی کاملی با زبان فارسی در سیستم انجام شده است و سیستم مستقل از اینکه حروف ئ ک را با چه نوع کدینگی کاربر وارد کرده باشد آنها را تصحیح و متصل به هم نمایش می دهد .[ ادامه مطلب ]
نویسنده : مديريت كل سايتدر تاریخ :شنبه 29 اسفند 1394 - 08:27:34 | خواندن/ارسال نظرات: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ
مقام برتر و اول دومین جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات جوان

دومین جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات جوان با معرفی 40 اختراع، ایده و طرح برتر  به کار خود پایان داد.
به اطلاع می رساند با افتخار شرکت الکترونیکی نوپردازان جنوب با ارائه دو پروژه بزرگ و معروف آزمون سبز و فرم ساز MachForm فارسی موفق شد در بخش فناوری و آموزش الکترونیک مقام برتر و اول این جشنواره را اخذ نماید .
شاید گامی در جهت پیشبرد کمی و کیفی محصولات شرکت باشد .

جشنواره و اهدای جوایز به تیم طراح شرکت نوپردازان جنوب از نگاه تصویر :

img1 (8).jpg[ ادامه مطلب ]
نویسنده : مديريت كل سايتدر تاریخ :شنبه 10 بهمن 1394 - 18:18:48 | خواندن/ارسال نظرات: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ
هدیه اختصاصی و ویژه فرم باکس به مناسبت نزدیک شدن به عید و سال نو

 
Stimulsoft Report
Stimulsoft.Reports.jpg
به زودی با اضافه شدن این گزارش ساز فوق حرفه ای به فرم ساز مچ فرم فارسی ویژه انقلابی در تولید گزارشات داینامک خواهیم داشت .
با ما همیشه به روز باشید
 

گزارش گیری یک امر مهم برای ساخت نرم افزار های بزرگ است . نرم افزار های زیادی هم برای گزارش گیری ارائه شده اند از قبیل Crystal Report، Fast Report ، Microsoft Report و Stimulsoft Report.

مقایسه کریستال ریپورت با StimulSoft Reports:امکان Import از CrystalReports،امکان تولید گزارش بصورت DesignTime و RunTime . یعنی کاربر خودش نیز می تواند برای خودش گزارش تهیه کند که امکان بسیار کاربردی ای است.نکته جالب اینجاست که چون این ابزار MultiLingual هست و از زبان فارسی هم پشتیبانی میکند ، کاربری که به زبان انگلیسی تسلط ندارد هم میتواند با این ابزار کار کند،سبک بودن و سریعتر Load شدن نسبت به CrystalReports،پشتیبانی کامل و بسیار عالی از زبان فارسی،فرمت های بسیار متنوع جهت Export گزارشات،امکان لود کردن تصویر بصورت Runtime با آدرس فایل (کریستال فاقد این ویژگی است) نکته جالب تر این است که تصاویر میتوانند نواحی Transparent داشته باشند.

 به زودی در مچ فرم فارسی . . .


[ ادامه مطلب ]
نویسنده : مديريت كل سايتدر تاریخ :چهارشنبه 7 بهمن 1394 - 19:17:21 | خواندن/ارسال نظرات: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ
نسخه 6.7 (دی 1394) منتشر شد

نسخه 6.7 (دی 1394)
+افزوده شدن سیستم نمایش بارکد معادل با کد رهگیری سیستم جهت بخش پیش نمایش فرم و بخش مشاهده ورودی ها با قابلیت چاپ کامل اطلاعات به همراه بارکد.

barcode_trace_code.jpg

+افزوده شدن سیستم نمایش بارکد QR برای فرم هایی که فیلد "کلمه عبور مشاهده اطلاعات" توسط مدیر سیستم مقدار دهی شده است .

barcode_view_other_user.jpg

+افزوده شدن سیستم نمایش بارکد QR برای حالتی که در تنظیمات فرم گزینه "قابلیت ادامه دادن در بعد" فعال می باشد جهت نمایش لینک از سرگیری ادامه ثبت نام هم به صورت متنی هم به صورت دخیره سازه توسط بارکد خوان گوشی موبایل.
[ ادامه مطلب ]
نویسنده : مديريت كل سايتدر تاریخ :چهارشنبه 7 بهمن 1394 - 18:12:10 | خواندن/ارسال نظرات: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ
برو به صفحه       >>  
آخرين خبرهاي آرشيو شده
نسخه 6.6 (آبان 1394) منتشر شد مديريت كل سايت @ (چهارشنبه 7 بهمن 1394 - 17:49:35) (نسخه های جدید)
نسخه 6.5 (آبان 1394) منتشر شد مديريت كل سايت @ (پنجشنبه 7 آبان 1394 - 18:54:35) (نسخه های جدید)
نسخه 6.4 (مهر 1394) منتشر شد مديريت كل سايت @ (چهارشنبه 29 مهر 1394 - 17:28:44) (نسخه های جدید)
نسخه 6.3 (شهریور 1394) منتشر شد مديريت كل سايت @ (چهارشنبه 29 مهر 1394 - 17:28:18) (نسخه های جدید)
نظر سنجی


اطلاع رساني سايت را چگونه ارزيابي مي نماييد؟مطلوب

متوسط

ضعيفارسال شده توسط مديريت كل سايت
نظر: 182
نظرسنجی قبلی

آمارگیر
بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 7
تعداد نفرات بازدید کننده: 6

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 64933
تعداد نفرات بازدید کننده: 39742

کل سایت
کل بازدید ها: 97825
تعداد نفرات بازدید کننده: 46886

شاخه های اخبار

اخبار سایت
نسخه 7 (اسفند 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(شنبه 29 اسفند 1394 - 17:25:03)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.9 (اسفند 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(شنبه 29 اسفند 1394 - 08:28:46)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.8 (بهمن 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(شنبه 29 اسفند 1394 - 08:27:34)
توسط: مديريت كل سايت

مقام برتر و اول دومین جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات جوان [خبرهای وب سایت]
(شنبه 10 بهمن 1394 - 18:18:48)
توسط: مديريت كل سايت

هدیه اختصاصی و ویژه فرم باکس به مناسبت نزدیک شدن به عید و سال نو [محصولات جدید]
(چهارشنبه 7 بهمن 1394 - 19:17:21)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.7 (دی 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(چهارشنبه 7 بهمن 1394 - 18:12:10)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.6 (آبان 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(چهارشنبه 7 بهمن 1394 - 17:49:35)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.5 (آبان 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(پنجشنبه 7 آبان 1394 - 18:54:35)
توسط: مديريت كل سايت

گارانتی پرگشت پول

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان

شرکت به پرداخت ملت

استفاده شده توسط متخصصین و شرکت های معتبر در سراسر جهان

نقشه سایت


صفحه اصلیویژگی های فرم سازنمونه فرم هافیلم های آموزشیسوالات متداولخرید محصولارتباط با ما

           تحلیل کامل فرم ساز از نگاه تصویر        فرم های بدون پرداخت الکترونیکی


        درباره ما

          امکانات کلیدی        فرم های با پرداخت الکترونیکی


        تماس با ما

          ایجاد فرم

          ویرایش تم

          فیلد ها

          پرداخت

          ورودی ها

          اطلاع رسانی

          ساخت گزارش

        تاریخچه نگارشات و نسخه ها     
       
       
سیستم RSS
پیگیری اخبار سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf
پشتیبانی و فروش فرم ساز MachForm مچ فرم فارسی ویژه