خبرهاي جديد :

نماد اعتماد الکترونیکی
تالار افتخارات

کانال ما را در تلگرام دنبال کنید

خوش آمدید
نام کاربری:

کلمه عبور:
به خاطر داشتن
[ثبت نام]
[ ]
ویژگیهای فرم ساز
مديريت كل سايت, شنبه 29 اسفند 1394 - 17:18:29نسخه 7 (اسفند 1394)

+افزوده شدن قابليت تعريف كاربران براي يك محدوده فعاليت زماني مشخص از تاريخ تعيين شده تا تاريخ مورد نظر و تعريف كاربران بدون محدوديت زماني فعاليت در سيستم .

+ايجاد بخش مديريت كاربران زماني به صورت ليستي كه به سادگي براي هر كاربر مي توان در صورتي كه به تاريخ انقضاء فعاليت خود رسيده است با يك كليك كليه فرم هاي تعريف شده را به صورت غيرفعال يا در صورت تمديد فعاليت آنها رو فعال نمود.

+افزودن مجوز دسترسي به كاربر جهت استفاده از مركز آزمون و مديريت آن .

+افزوده شدن قابليت ثبت نام در فرم ساز . در صورت فعال سازي اين بخش مي توانند كاربران با پركردن فرم ثبت نام عضو سيستم شوند و به راحتي توسط بخش ويرايش گروهي براي آنها سطوح دسترسي مشخص گردد .

+افزوده شدن سیستم پيامكي دو شركت مادر به فرم ساز . شركت ايده پردازان الکترونیک با وب سایت sms.ir و شرکت مادر و اصلی پیامک مخابرات مگفا با سایت magfa.com هم در بخش تنظیمات اصلی و در به صورت مجزا برای هر فرم قابل انتخاب می باشند . به صورتی که می توان برای هر فرم یک سرور پیامک مستقل و متفاوت انتخاب نمود .


+افزوده شدن درگاه های پرداخت آنلاین بانک شهر و بانک سامان به صورت مستقل در تنظیمات سیستم و به صورت اختصاصی برای هر فرم همچنین افزوده شده درگاه بانکی واسط پی لاین به صورت مستقل در بخش تنظیمات و قابل انتخاب به صورت ویژه برای هر فرم .

+بستن قراردادی با بانک سامان جهت معرفی هرنوع درگاه آنلاین بانکی کشور به هر نوع حسابی یکی دیگر از اقدامات و افتخارات شرکت الکترونیکی نوپردازان جنوب می باشد .


 
نسخه 6.9 (اسفند 1394)

+افزوده شدن کامل مرکز آزمون (آزمون سبز) این مجموعه منتخب سیستم آزمون ساز الکترونیکی و برگزیده ملی در اقدام پژوهی سال 1393 در وزارت آموزش و پرورش می باشد و لوح های تقدیر زیادی از بخش های مختلف در کشور کسب نموده است که بارزترین آنها لوح تقدیر از وزیر آموزش و پرورش جناب آقای فانی و وزیر صنعت و معدن قبلی جناب آقای نامی می باشد . در پایین برخی از امکانات مرکز آزمون متصل شده به فرم ساز معرفی می گردد .

قابلیت های منحصر بفرد به صورت رنگی مشخص شده است :

+طراحی آزمون های تستی چهار گزینه ای با قابلیت تصادفی کردن نمایش سوالات به هر داوطلب و جابجا کردن گزینه های پاسخ هر سوال به صورت تصادفی جهت جلوگیری از تقلب داوطلب

+قابلیت تعریف تعداد دفعات شرکت در هر آزمون برای آزمون های مختلف

+قابلیت تولید نام کاربری و کلمه عبور پس از پرنمودن فرم تعیین شده و پرداخت مبلغ و هزینه شرکت در آزمون و نمایش نام کاربری و کلمه عبور به داوطلب هم روی صفحه نمایش و به صورت پیامک ، و همچنین ارسال از طریق ایمیل .

+قابلیت انتخاب سوالات هر آزمون برای هر داوطلب به صورت تصادفی و مستقل از بانک سوالات طراحی شده توسط سیستم به صورت هوشمند .

+سیستم تعریف داوطلب توسط مدیر سیستم یا داوطلب شرکت کننده در آزمون که برای هر آزمون قابل تنظیم می باشد

+قابلیت نمایش راست به چپ یا چپ به راست سوالات .

+قابلیت نمایش یا عدم نمایش نمره ، تراز و رتبه مقایسه با سایر داوطلبان ، جواب سوالات و ... در انتهای هر آزمون .

+قابلیت تنظیم متن قبل از آغاز آزمون و متن قابل نمایش در پایین سوالات هر آزمون .

+قابلیت ویرایش و حذف سوالات و آزمون ها .

+قابلیت اضافه کردن ویرایشگر قدرتمند TinyMCE برای نوشتن متن سوالات یا پاسخ ها به صورت فرمت بندی شده HTML و استفاده از تصاویر یا فیلم ها در صورت سوالات یا پاسخ های طراحی شده .

+قابلیت ورود سوالات از Word یا فایل های متنی به صورت Copy و ‍Paste  .

+دارای سیستم توانمند و هوشمند آپلود تصاویر در پوشه های اختصاصی تعیین شده برای آزمون ها به همراه انتخاب ساده و مشاهده پیش نمایش تصاویر قبل از درج در سوال یا جواب انتخاب شده .

+قابلیت درج تحلیل و پاسخ تشریحی برای هر سوال .

+قابلیت آپلود و درج کلیپ تصویری MP4 برای هر آزمون تا قبل از شروع‌ آزمون داوطلب بتواند فیلم محتوای آموزشی آزمون مربوطه را مشاهده نماید .

+قابلیت آپلود و درج کلیپ تصویری MP4 برای تحلیل تصویری هر سوال یا جواب که دلایل درست یا غلط بودن گزینه مربوطه مشخص گردد .

+قابلیت درج سوال یا پاسخ متحرک با استفاده از درج فایل های Gif یا Swf .

+قابلیت اضافه کردن به سوالات هر آزمون در مراحل مختلف .

+قابلیت اضافه کردن سوال جدید به آزمون از مخزن و بانک سوالات فقط با یک کلیک .

+قابلیت خروجی آزمون به صورت هوشمند به دو فرمت ساده و ویژه به همراه سربرگ ( کلیه خروجی ها دارای پاسخ نامه و کلید تصحیح می باشند ) جهت کپی نمودن در Word جهت برگزاری آزمون های سنتی .

+قابلیت تولید نمونه سوالات و کلید های مختلف با استفاده از ویژگی تولید سوالات و جواب های تصادفی جهت هر آزمون بدون محدودیت .

+قابلیت Export نمودن آزمون جهت بارگذاری در آزمون سازی دیگر یا آزمون ساز موجود .

+قابلیت برگزاری یک آزمون مستقل یا چند آزمون دلخواه که توسط کاربر آزمون مربوطه قابل انتخاب می باشد .

+قابلیت بارگذاری آزمون های از قبل آماده شده .

+قابلیت فشرده سازی (Zip) کلیه تصاویر به کار رفته در هر آزمون و دانلود نمودن آنها جهت استفاده در سایر آزمون ها .

+قابلیت فعال نمودن آزمون پیش فرض . یا حالت چند آزمونی که می توان هر آزمون به صورت موقت غیرفعال یا فعال نمود .

+قابلیت تعریف کاربران به صورت انفرادی یا گروهی .

+قابلیت ورود کاربران به صورت دسته از فایل Excel پس از تبدیل به فایل CSV .

+قابلیت ویرایش یا حذف گروهی کاربران .

+قابلیت مشاهده همزمان آزمون دهندگان و مشاهده نمرات آنان در حین آزمون با تفکیک سوالات بی پاسخ ، صحیح و غلط .

+قابلیت ریست کردن تعداد شرکت در هر آزمون به صورت انفرادی برای هر داوطلب یا کلیه داوطلبان شرکت کننده در یک آزمون خاص یا کلیه داوطلبان آزمون ساز فقط با یک کلیک .

+قابلیت مشاهده پاسخ نامه هوشمند و برگه سوالات هر داوطلب در حین آزمون یا پایان آن .

+بایگانی کلیه آزمون های داوطلب به صورت کامل به همراه ریز وضعیت کیفی و کمی هر آزمون در کنار پاسخ نامه و برگ سوالات اختصاصی هر داوطلب .

+نمایش روند پیشرفت یا پسرفت هر آزمون به صورت نمودار میله ای و محاسبه میانگین نمرات هر آزمون و نمایش نمودار کلی پیشرفت تحصیلی داوطلب به صورت کلی و محاسبه میانگین کلیه آزمون های داوطلب .

+تحلیل توصیفی نمرات برای هر آزمون .

+خروجی کلیه کارنامه ها و پاسخ نامه های یک آزمون فقط با یک کلیک به صورت دو ستونه هوشمند و قایل انتقال به Word به همراه مشخصات دقیق داوطلب و فضای مورد نیاز جهت مهر و امضاء مدیر آزمون .

+ثبت کلیه IP های آزمون دهنده گان به همراه تاریخ و زمان آزمون جهت بررسی و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی .

+مشاهده جزئیات و تحلیل دقیق و درصدی کلیه سوالات پاسخ داده شده توسط کلیه داوطلبان هر آزمون و مشخص شدن سطح سختی و تمیزی آزمون جهت طراحی سوالات استاندارد بهتر در آینده .

+تعریف سناریوی هوشمند جهت ارتقاء کیفی و یادگیری بهتر به شرح ذیل :
برای هر داوطلب یک صندوق امتیاز در نظر گرفته می شود کاربر پس از شرکت در هر آزمون و کسب نمره مربوطه طبق تعریف مدیر سیستم با توجه به نمره کسب شده امتیازی به صندوقش اضافه و یا در صورت پایین بودن نمره امتیازی از صندوقش کسر می گردد . این امتیازات به صورت هوشمند در سیستم به صورت ثانیه محاسبه می گردند . در مرحله اول کاربر در دسته کاربران برنزی می باشد و به مرور با افزایش امتیازات طبق سقف مشخص شده به گروه کاربران نقره ای وارد می شود و با ادامه دادن آزمون ها و افزایش امتیازات به کاربران طلایی ملحق خواهد شد . در طول دواران آزمون ها برای ایجاد جذابیت پس از پایان هر آزمون و مشاهده نمره خود یا پاسخ نامه در صورت اجازه مدیر لیستی از بازی های فلش معرف را مشاهده می کند . (تعداد بازی ها بسته به نوع کاربر متفاوت می باشد) سپس می تواند یک یا چند بازی را با توجه نوع رده کاری خود انتخاب نماید و فقط به مدت زمان تعیین شده که بر اساس امتیازات خود کسب کرده است در محیط بازی بماند . در دوره آزمون وقتی از مرحله مثلا برنزی به نقره ای وارد می شود علاوه بر بازی سیستم برای او موسیقی نیز پخش خواهد کرد که زمان پخش نیز وابسته به امتیازات کاربر متغییر خواهد بود و درصورت پیشرفت بیشتر علاوه بر موسیقی کلیپ تصویری نیز برای او طبق زمانبندی پس از پایان هر آزمون هدیه داده می شود . با این سناریو برای محیط های آموزشی انگیزه آزمون دادن بسیار بالا و رقابت سالم و جذابی بین داوطلبان ایجاد می گردد که سرانجام کار منجر به یادگیری بهتر و لذت بخش خواهد گردید .

+هر داوطلب می توانید بایگانی نمرات خود و پیشرفت تحصیلی خود را در پانل ویژه خود مشاهده نماید .

+هر کاربر در پانل اختصاصی خود می تواند مجموع امتیازات و سنارویوی مراحل پیشرفت خود را به صورت گرافیکی و نموداری به همراه توضیحات کافی مشاهده نماید .

+هر کاربر می تواند در آزمون های که اجازه چند بار شرکت کردن در آن وجود دارد درخواست آزمون مجدد دهد که این کار با یک کلیک قابل انجام است و مجوزهای لازمه و بایگانی اطلاعات کاملا هوشمند توسط سیستم انجام می شود .

+هر داوطلب در پانل اختصای خود می تواند در صورتی که مدیر مجوز داده باشد پاسخ نامه و کلیه سوالات آزمون ها را مشاهده نماید و تراز و رتبه خود را بین سایر داوطلبان به صورت گرافیکی و نموداری به همراه جدول مرتب شده رتبه ها مشاهده نماید .

+اینها بخشی از قابلیت های آزمون ساز بوده که به اختصار بیان شد به همراه صدها قابلیت ویژه دیگر که در این مجموعه منحصر به فرد قابل استفاده می باشد .

نسخه 6.8 (بهمن 1394)

+افزوده شده کامل گزارش ساز هوشمند ستیمول سافت و بومی سازی آن بر اساس فرم ساز چه در سطوح امنیتی در نمایش گزارش چه طراحی گزارش این ویژگی با افتخار اختصاصی و مربوط به فرم ساز ویژه مچ فرم فارسی می باشد .

+افزوده شدن قابلیت تنظیم کلیه کلید های کاربردی گزارش ساز که در شرایط مشخص فعال یا غیر فعال باشند . هم در زمان نمایش گزارش یا در هنگام طراحی گزارش . این ویژگی به صورت عمومی برای کلیه فرم ها و هم به صورت اختصاصی قابل تعریف برای هر فرم می باشد .

+افزوده شدن برچسب فارسی فیلد های تعریف شده در فرم ساز به محیط گزارش ساز استیمول سافت تا کاربر طراح بتواند به سادگی گزارش خود را فعال نماید.

+نمایش لیست گزارشات طراحی شده برای هر فرم به صورت اختصاصی در زیر فرم های طراحی شده در بخش مدیریت فرم ها

+کلیه گزارشات طراحی شده برای هر فرم به صورت اختصاصی امکان حذف ، ویرایش ، دانلود و آپلود گزارش را دارا می باشند .

+کلیه گزارشات طراحی شده به صورت هوشمند و دارای چند مدل لینک ویژه می باشند که می توان با استفاده از کد رهگیری یک فرم ، رمز دسترسی جهت مشاهده فرم ، سریال ورود پرونده و یا نمایش کلیه پرونده ها قابل دسترس باشند .

+بهینه سازی کاملی با زبان فارسی در سیستم انجام شده است و سیستم مستقل از اینکه حروف ئ ک را با چه نوع کدینگی کاربر وارد کرده باشد آنها را تصحیح و متصل به هم نمایش می دهد .

نسخه 6.7 (دی 1394)

+افزوده شدن سیستم نمایش بارکد معادل با کد رهگیری سیستم جهت بخش پیش نمایش فرم و بخش مشاهده ورودی ها با قابلیت چاپ کامل اطلاعات به همراه بارکد.

+افزوده شدن سیستم نمایش بارکد QR برای فرم هایی که فیلد "کلمه عبور مشاهده اطلاعات" توسط مدیر سیستم مقدار دهی شده است .

+افزوده شدن سیستم نمایش بارکد QR برای حالتی که در تنظیمات فرم گزینه "قابلیت ادامه دادن در بعد" فعال می باشد جهت نمایش لینک از سرگیری ادامه ثبت نام هم به صورت متنی هم به صورت دخیره سازه توسط بارکد خوان گوشی موبایل.

نسخه 6.6 (آذر 1394)

+به روز رسانی برخی از سرویس ها جهت بهینه شدن سرعت و عملکرد سیستم . رفع برخی از باگهای گزارش شده توسط کاربران فرم ساز .

+اضافه شدن بخش انتخاب درگاه های بانکی اصلی (ملی ، ملت ، پارسیان ، شهر و ...)و درگاه های واسط (پارس پال ، جهام پی ، زرین پال ، پی لاین و ..)به صورت اختصاصی برای هر فرم . این ویژگی باعث می شود که برای برخی از فرم ها به دلخواه درگاه های پرداخت متفاوتی نمایش داده شود.

+اضافه شدن بخش "تنظیمات ارسال پیامک اختصاصی" برای هر فرم . با استفاده از این ویژگی می توانید برای هر فرم به صورت کاملا مستقل تنظیمات پیامکی مربوط به ثبت فرم ها و گزارشات بانکی را برای کاربر پر کننده و مدیریت های مختلف تنظیم نمایید .

+تقسیم بندی نمایش لیست فرم ها جهت سهولت در دسترسی به بخش های مختلف مدیریتی هر فرم .

نسخه 6.5 (آبان 1394)

+هوشمند شدن تشخیص اعداد توسط فیلد "متن تک خطی" و چپ چین شدن جهت نوشتن صحیح اعداد . این بخش در حالتی که در بخش "مقدار پیش فرض" عددی وارد شود تشخیص و جهت نوشتن اعداد را به چپ جعبه منتقل می نماید .

+اضافه شدن  نمایش تصاویر آپلود شده در فرم ها در حالت مشاهده فرم ثبت شده ، پیش نمایش فرم قبل از ثبت نهایی ، مشاهده فرم به وسیله کد رهگیری و مشاهده فرم به وسیله رمز بارکد QR ویژه

نسخه 6.4 (مهر 1394)

+اضافه شدن موبایل به لیست فیلد ها در کنار تلفن ثابت

+
راست چین داخلی کلیه جعبه متنها و چپ چین داخلی کلیه جبعه های عددی در حالت نمایش فرم با رعایت کامل اصول rtl و ltr برای بهینه نمایش داده شدن فرم

+قالب بندی کامل صفحه ویرایش اطلاعات وارد شده توسط کاربر و راست چین و چپ چین شدن کلیه جعبه متن ها طبق استاندارد عددی و متنی

+
اضافه شدن شی مستقل شماره موبایل به فرم با تفکیک سه قسمتی 0272-341(916) هم در ورودی و نمایش آن در بخش های مربوطه

+ایجاد صفحه مستقل برای دریافت کد رهگیری فرم ثبت شده برای مشاهده محتوای فرم وارد شده و وضعیت آن توسط ثبت کننده فرم

+
ایجاد صفحه مستقل برای دریافت رمز مشاهده فرم ثبت شده برای نمایش محتوای فرم برای سایر اشخاص

+ثبت شناسه دریافت پیامک در هنگام دریافت پیامک توسط کاربر پرکننده فرم به عنوان سند دریافت قابل پیگیری در سیستم مخابراتی

+
اضافه شدن ستون های "کد رهگیری - شناسه دریافت پیامک - کلمه عبور نمایش فرم - کد کاربری - مبلغ پرداختی - وضعیت پرداخت - سریال پرداخت - نام درگاه - نام پرداخت کننده " در بخش نمایش ورودی های فرم که به راحتی قابلیت انتخاب شدن را دارا می باشند و مدیر سیستم به راحتی امکان مشاهده و گزارش گیری را دارا می باشد .

+شمسی سازی کلیه تاریخ های میلادی سیستم در گزارشات و آمارها

+
اضافه شدن ستون های "کد رهگیری - شناسه دریافت پیامک - کلمه عبور نمایش فرم - کد کاربری - مبلغ پرداختی - وضعیت پرداخت - سریال پرداخت - نام درگاه - نام پرداخت کننده " در بخش مرتب سازی ورودی های فرم به صورت نمایش صعودی و نزولی قابل استفاده می باشد .

+اضافه شدن ستون های "کد رهگیری - شناسه دریافت پیامک - کلمه عبور نمایش فرم - کد کاربری - مبلغ پرداختی - وضعیت پرداخت - سریال پرداخت - نام درگاه - نام پرداخت کننده " در صادر نمودن ورودی ها به اکسل یا فایل متنی و ... .

 
نسخه 6.3 (شهریور 1394)

+قابلیت تعریف درگاه واسط بانکی جهان پی به صورت مستقل برای هر فرم در بخش "پرداخت آنلاین" فرم

+قابلیت تعریف درگاه واسط بانکی زرین پال به صورت مستقل برای هر فرم در بخش "پرداخت آنلاین" فرم

+قابلیت تعریف درگاه واسط بانکی پارس پال به صورت مستقل برای هر فرم در بخش "پرداخت آنلاین" فرم

 
نسخه 6.2 (مرداد 1394)

+کلیه فیلد های که در بخش تنظیمات خود "مشاهده توسط مدیر" تنظیم شده اند در هنگام نمایش فرم های پر شده با رنگی متفاوت نمایش داده می شوند .

+در فرم ساز پایه در هنگام طراحی فرم اگر فیلدی را در بخش تنظیمات آن "مشاهده توسط مدیر" تعریف کنید در هنگام نمایش فرم برای کاربران آن فیلد نمایش داده نمی شود ولی اگر کاربر مجوز ویرایش ورودی های خود را داشته باشد به راحتی می تواند برای آن فیلد ، داده وارد نماید که این خاصیت حذف گردید و فقط مدیران فرم ساز و کاربرانی که اجازه ویراش طراحی فرم را دارند می توانند برای فیلد مربوطه داده وارد نمایند.

 
نسخه 6.1 (تیر 1394)

+در فرمساز پایه در صورتی که پر کردن فرم با IP محدود گردد کلیه کاربران فقط یک بار با IP جاری خود می توانند فرم مربوطه را پر نمایند این محدودیت برای مدیران فرم ساز و کاربرانی که مجوز ویرایش فرم مربوطه را دارند حذف شد و آنها محدودتی در تعداد ثبت نام فرم ندارند.

+در فرمساز پایه در صورتی که پرکردن فرم فقط برای اعضا محدود گردد کلیه کاربران فقط به تعداد دفعات مشخص شده می توانند فرم مربوطه را پر نمایند این محدودیت برای مدیران فرم ساز و کاربرانی که مجوز ویرایش فرم مربوطه را دارند حذف شد و آنها محدودتی در تعداد ثبت نام فرم ندارند.

 
نسخه 6.0 (خرداد 1394)

+قابلیت ارسال ایمیل به مدیر ارشد سیستم در صورت واریز موفقیت آمیز وجه نقد کاربر از طریق درگاه بانکی با قابلیت ارسال کلیه مشخصات بانکی و زمانی مربوطه به همراه رسید دیجیتالی پرداخت

+قابلیت ارسال ایمیل به کاربر پرکننده فرم در صورت واریز موفقیت آمیز وجه نقد از طریق درگاه بانکی با قابلیت ارسال کلیه مشخصات بانکی و زمانی مربوطه به همراه رسید دیجیتالی پرداخت

 
نسخه 5.9 (اردیبهشت 1394)

+قابلیت ارسال پیامک به مدیر ارشد سیستم در صورت خطا در واریز وجه نقد کاربر از طریق درگاه بانکی با قابلیت تنظیم متن توسط مدیر سیستم (ارسال پیامک این ویژکی قابل فعال یا غیرفعال شدن می باشد)

+قابلیت ارسال هوشمند نام و نام خانوادگی ، شماره همراه ، مبلغ ، تاریخ و زمان واریز ، نام فرمی که پرداخت موفق برای آن صورت گرفته برای مدیر ارشد سیستم (ارسال پیامک این ویژکی قابل فعال یا غیرفعال شدن می باشد)

+قابلیت ارسال پیامک به مدیر ارشد سیستم در صورت واریز موفقیت آمیز وجه نقد کاربر از طریق درگاه بانکی با قابلیت تنظیم متن توسط مدیر سیستم (ارسال پیامک این ویژکی قابل فعال یا غیرفعال شدن می باشد)

 
نسخه 5.8 (اسفند 1393)

+قابلیت ارسال پیامک به کاربر پرکننده فرم در صورت خطا در واریز وجه نقد از طریق درگاه بانکی با قابلیت تنظیم متن توسط مدیر سیستم (ارسال پیامک این ویژکی قابل فعال یا غیرفعال شدن می باشد)

+قابلیت ارسال هوشمند رسید دیجیتالی و تاریخ و زمان واریز مبلغ به کاربر پرکننده فرم

+قابلیت ارسال پیامک به کاربر پرکننده فرم در صورت واریز موفقیت آمیز وجه نقد از طریق درگاه بانکی با قابلیت تنظیم متن توسط مدیر سیستم (ارسال پیامک این ویژکی قابل فعال یا غیرفعال شدن می باشد)

 
نسخه 5.7 (دی 1393)

+قابلیت دریافت مشخصات واریز کننده وجه مالی در پرداخت آنلاین و سنتی

+قابلیت یکسان کردن آدرس پستی سفارش دهند و آدرس دریافت کالا (می تواند فعال یا غیر فعال باشد)

+قابلیت دریافت مشخصات کامل پستی مکانی که کالا باید ارسال شود (می تواند فعال یا غیر فعال باشد)

+قابلیت دریافت مشخصات کامل پستی سفارش دهنده (می تواند فعال یا غیر فعال باشد)

+قابلیت فعال سازی دلخواه هر یک از ماژول های بانکی به دلخواه

+قابلیت فعال سازی دلخواه هر یک از ماژول های درگاه های واسط به دلخواه

+قابلت پرداخت مبالغ به صورت ثابت بدون استفاده از سیستم درگاه به صورت سنتی، حواله یا واریز از طریق حضور فیزیکی در بانک

 
نسخه 5.6 (آذر 1393)

+ثبت مرچنت و کدهای مورد نیاز درگاه واسط پارس پال در
تنظیمات فرم ساز

+ثبت مرچنت و کدهای مورد نیاز درگاه واسط جهان پی در
تنظیمات فرم ساز

+ثبت مرچنت و کدهای مورد نیاز درگاه واسط زرین پال در
تنظیمات فرم ساز

+ثبت مرچنت و کدهای مورد نیاز درگاه بانک ملی در
تنظیمات فرم ساز

+ثبت مرچنت و کدهای مورد نیاز درگاه بانک پارسیان در
تنظیمات فرم ساز

+ثبت مرچنت و کدهای مورد نیاز درگاه بانک ملت در تنظیمات فرم ساز

 
نسخه 5.5 (آذر 1393)

+فعال سازی ماژول پرداخت درگاه اینترنتی واسط پارس پال با کنترل پانل مدیریت هوشمند و پیشرفته کاملا متصل شده به فرم ساز

+فعال سازی ماژول پرداخت درگاه اینترنتی واسط جهان پی با کنترل پانل مدیریت هوشمند و پیشرفته کاملا متصل شده به فرم ساز

+فعال سازی ماژول پرداخت درگاه اینترنتی واسط زرین پال با کنترل پانل مدیریت هوشمند و پیشرفته کاملا متصل شده به فرم ساز

 
نسخه 5.4 (آبان 1393)

+فعال سازی ماژول پرداخت درگاه اینترنتی بانک ملی با کنترل پانل مدیریت هوشمند و پیشرفته کاملا متصل شده به فرم ساز

+فعال سازی ماژول پرداخت درگاه اینترنتی بانک پارسیان با کنترل پانل مدیریت هوشمند و پیشرفته کاملا متصل شده به فرم ساز

+فعال سازی ماژول پرداخت درگاه اینترنتی بانک ملت با کنترل پانل مدیریت هوشمند و پیشرفته کاملا متصل شده به فرم ساز

 
نسخه 5.3 (مهر 1393)

+قابلیت
زمانبندی برای ارسال پیامک برای مدیر ارشد سیستم در دو بازه زمانی مجزا مثلا در ساعت های خاصی فقط گزارش پیامک برای مدیر ارشد سیستم ارسال شود . از ساعت تا ساعت که در دو بخش به صورت مجزا قابل تعریف است مثلا از ساعت 15:00 الی 18:00 و از ساعت 20:00 تا 24:00 در صورت غیر فعال سازی در تمام ساعات پیامک ها قابل دریافت می باشد.

 
نسخه 5.2 (شهریور 1393)

+قابلیت تغییر شماره موبایل مدیر ارشد سیستم برای دریافت پیامک هوشمند

+ارسال هوشمند کد رهگیری فرم در پیامک برای مدیر ارشد سیستم در صورت فعال بودن تولید کد رهگیری و ثبت یک فرم جدید توسط کاربر(ارسال یا عدم ارسال پیامک قابل تنظیم است)

+ارسال پیامک برای مدیر ارشد فرم ساز در صورت ثبت موفقیت آمیز اطلاعات توسط یک کاربر با قابلیت تعریف از قبل توسط مدیر سیستم (ارسال یا عدم ارسال پیامک قابل تنظیم است)

+ارسال هوشمند کد رهگیری فرم در پیامک برای تکمیل کننده فرم در صورت فعال بودن تولید کد رهگیری (ارسال یا عدم ارسال پیامک قابل تنظیم است)

+ارسال پیامک برای کاربر ثبت کننده فرم در صورت ثبت موفقیت آمیز اطلاعات با متن قابل تعریف از قبل توسط مدیر سیستم (ارسال یا عدم ارسال پیامک قابل تنظیم است)

+فعال سازی قابلیت گزارش پیامکی شرکت نیک اس ام اس اولین و معروف ترین اپراتور سرویس پیامک مخابرات به همراه ثبت نام کاربری و کلمه عبور موجود در پانل سرویس دهنده پیامک در بخش تنظیمات فرم ساز ویژه

 
نسخه 5.1 (تیر 1393)

+قابلیت مشاهده کلیه کاربران تکراری و عدم ثبت مجدد از مدیریت محتوا به فرم ساز به همراه گزارش ریز مربوطه با نام ایمیل و گزارش تعداد جابجای های انجام گرفته

+قابلیت اختصاصی و ویژه انتقال آنی و یک مرحله ای کلیه کاربران ثبت نام شده در مدیریت محتواهای Joomla - WordPress - E107 - Drupal به فرم ساز فقط یا یک کلیک

 
نسخه 5.0 (اردیبهشت 1393)

+قابلیت اختصاصی ویرایش ورودی های سایر کاربران برای یک کاربر ، در صورت تنظیم دسترسی مربوطه

+قابلیت اختصاصی مشاهده ورودی های سایر کاربران برای یک کاربر ، در صورت تنظیم دسترسی مربوطه

 
نسخه 4.9 (اسفند 1392)

+قابلیت اختصاصی ویرایش ورودی های ثبت شده کاربر توسط خود ، در صورت تنظیم دسترسی مربوطه

+قابلیت اختصاصی مشاهده ورودی های ثبت شده کاربر توسط خود ، در صورت تنظیم دسترسی مربوطه

+قابلیت ویرایش گروهی کاربران در فرم ساز با قابلیت تنظیم سطوح دسترسی گروهی آنها

+قابلیت ثبت نام گروهی کاربران در فرم ساز

+تغییر کامل فونت فرم ساز به فونت زیبا و اختصاصی BYekan برای تمامی مرورگرهای استاندارد موجود .

 
نسخه 4.8 (آذر 1392)

+چند ستونه کردن نمایش فیلد ها از یک ستون تا شش ستون برای نمایش زیبای فرم و استفاده بهینه از فضای صفحه ثبت اطلاعات

 
نسخه 4.7 (شهریور 1392)

+قابلیت نمایش راهنمای فیلدها در پایین جعبه ای که متن نوشته می شود به صورت ثابت .

+قابلیت طراحی یک صفحه مستقل (متنی ، تصویری ) در یکی از مدیریت محتواهای E107 - Joomal - WordPress - Drupal ... و دادن کد صفحه در تنظیمات طراحی فرم و ظاهر شدن صفحه مربوطه در بالای فرم برای کاربرانی که قرار است فرم را پر نمایند .

 
نسخه 4.6 (تیر 1392)

+قابلیت اختصاص دادن یک رمز توسط کاربر در صورت داشتن مجوز ویرایش فرم برای پرونده ثبت شده خود تا سایر کاربران یا میهمانان با داشتن رمز مربوطه مشخصات وارد شده را در فرم مشاهده نمایند با قابلیت استفاده از روش بارکد QR CODE برای گوشی های موبایل برای راه اندازی سیستم EMS-SOS (فوریت های پزشکی) و موارد مشابه

+تعیین نمودن تعداد پرونده های قابل ثبت برای هر کاربر به صورت پیشفرض تعداد یک پرونده برای هر کاربر

+محدود نمودن پر کردن فرم برای کاربران سایت ( میهمان ، اعضا ، مدیران) به صورت تفکیکی

+نمایش رنگی کد رهگیری برای مشخص شدن بهتر آن در پایین پیش نمایش نهایی

+تولید کد رهگیری منحصر به فرد برای هر پرونده جدید و ظاهر شدن آن در پیش نمایش قبل از ثبت نهایی

+پیشفرض شدن زبان فارسی در هنگام ساخت فرم جدید

+افزودن تاریخ شمسی واقعی با تقویم بازشو شمسی

 
تمامی نگارش های بالاتر از نسخه 4.5 که در بالا مشاهده می فرمایید اختصاصی و ویژه بوده و فقط در فرم ساز ویژه موجود می باشد و در هیچ یک از نسخه های شرکت appnitro که سازنده اصلی MachForm است موجود نمی باشد و در نگارش های انگلیسی بالاتر نیز افزوده نخواهد شد .

 
نسخه 4.5 (اردیبهشت 1392)

+کاملا فارسی با قابلیت انتخاب واحد پول ایران ریال !

+هفت زبان زنده ی دنیا برای انتخاب در فرم های ایجاد شده

+قابلیت ارسال ایمیل با SMTP و PHP

+ارسال فاکتوری زیبا به کاربر و مدیر با قابلیت شخصی سازی

+شش قالب زیبا برای پنل مدیریت

+بیست قالب زیبا برای فرم های ساخته شده

+قابلیت ساخت قالب با تم ساز داخلی فوق پیشرفته !!

+ذخیره ی تمام فرم ها و ثبت ها در دیتابیس

+بهینه سازی شده توسط نوپردازان جنوب برای کمترین استفاده از CPU و رم

+قابلیت ذخیره ی فایل های ضمیمه در سرور و یا ارسال به ایمیل

+ثبت آی پی کاربران

+قابلیت ورود فوق امن با استفاده از رمز دوم لحظه ای

+قابلیت Export/Import فرم و ثبت های داخل دیتابیس

+قابلیت افزودن لوگوی دلخواه به فرم ها و پنل سایت تجاری

+قابلیت افزودن بی نهایت کاربر – مدیر-ناظر (( با قابلیت تعیین سطح پیشرفته برای هر نفر ))

+قابلیت جستجو در بین تراکنش ها – ثبت ها- آی پی ها- کاربران – فرم ها و…..

+قابلیت کپی یا حذف یا ویرایش فرم

+قابلیت غیرفعال سازی فرم

+قابلیت مسدود کردن کاربر

+قابلیت ارائه ی کد فرم (جاوااسکریپ-پی اچ پی -آی فریم-لینکی-پاپ آپ) برای استفاده در هر نوع سایت

+قابلیت گزارش و نمودارگیری از فیلد مشخص در فرم معین(نمودار: دایره ای ، خطی،میله ای،لاستیکی،منحنی)

+قابلیت ارائه ی کد جاوا اسکریپ و پاپ آپ و آی فریم برای قرار دادن گزارش و نمودار در سایت های دیگر

+قابل استفاده در تمام سیستم های مدیریت محتوا(وردپرس-مای بی بی-جوملا-دیتالایف-راش-بلاگفا-و……….)

+قابلیت تگ گذاری فرم ها

+قابلیت ارسال ایمیل و فاکتور طبق خواسته ی شما به کاربر و مدیرسایت

+قابلیت ارسال محتوا و کلید مخصوص به سایت دیگر به صورت get و put و post

+قابلیت پرداخت آنلاین با ثبت وضعیت با درگاه پنج بانک بین المللی و حتی درگاه پی پال!

+قابلیت جمع بندی و نمایش هزینه ی فعلی مثل فروشگاه های اینترنتی و نمایش در فرم و فاکتور

+قابلیت انتخاب بیست نوع واحد پولی مثل دلار ، یورو ، ریال ایران ، روپیه، ین ، پوند و…..

+دارای هوش مصنوعی برای نمایش و یا عدم نمایش فیلد در شرایط ویژه

+قابلیت طراحی و فرم سازی بدون حتی کمترین دانش کامپیوتری ( فقط با کشیدن و رها کردن!!)

+قابلیت افزودن انواع فیلدهای فرمی ( آپلود،متنی،شماره ، تلفن،آدرس،زمان،سایت ایمیل،تیک و….)

+قابلیت آپلود پیشرفته و تعیین محدودیت ها

+قابلیت تعیین محدودیت در تعداد ثبت نام

+قابلیت محدودیت در تاریخ معین جهت ثب اطلاعات

+کاملا راست چین

+قابلیت محدود کردن آی پی

+قابلیت کپچا ( تصویری – متنی – رقمی)

+قابلیت امضای آنلاین

+قابلیت ایجاد نظر سنجی و یا پرسش نامه با ارائه ی آمار

+ایجاد منوهای آبشاری

+قابلیت نمایش پیام در پایان فرم یا Redirect شدن به آدرس معین

+قابلیت ثبت مقداری از فرم و دریافت کد برای ادامه و تکمیل فرم در زمان بعد

+قابلیت رمز گزاری فرم

+قابلیت ایجاد فرم ها چند مرحله ی (نمایش مراحل با درصد پیشرفت و یا تعداد مراحل )

 
نسخه های 1 الی 4.4 (بهمن 1384)

+فرم ساز با قابلیت های پایه
 10.0 - 1 vote 

شما باید برای ارسال در سایت به سیستم وارد شوید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید اینجا براي ثبت نام كليك كنيد
نظر سنجی


اطلاع رساني سايت را چگونه ارزيابي مي نماييد؟مطلوب

متوسط

ضعيفارسال شده توسط مديريت كل سايت
نظر: 180
نظرسنجی قبلی

آمارگیر
بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 4
تعداد نفرات بازدید کننده: 2

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 12752
تعداد نفرات بازدید کننده: 3407

کل سایت
کل بازدید ها: 95691
تعداد نفرات بازدید کننده: 45618

شاخه های اخبار

اخبار سایت
نسخه 7 (اسفند 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(شنبه 29 اسفند 1394 - 17:25:03)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.9 (اسفند 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(شنبه 29 اسفند 1394 - 08:28:46)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.8 (بهمن 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(شنبه 29 اسفند 1394 - 08:27:34)
توسط: مديريت كل سايت

مقام برتر و اول دومین جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات جوان [خبرهای وب سایت]
(شنبه 10 بهمن 1394 - 18:18:48)
توسط: مديريت كل سايت

هدیه اختصاصی و ویژه فرم باکس به مناسبت نزدیک شدن به عید و سال نو [محصولات جدید]
(چهارشنبه 7 بهمن 1394 - 19:17:21)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.7 (دی 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(چهارشنبه 7 بهمن 1394 - 18:12:10)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.6 (آبان 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(چهارشنبه 7 بهمن 1394 - 17:49:35)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.5 (آبان 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(پنجشنبه 7 آبان 1394 - 18:54:35)
توسط: مديريت كل سايت

گارانتی پرگشت پول

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان

شرکت به پرداخت ملت

استفاده شده توسط متخصصین و شرکت های معتبر در سراسر جهان

نقشه سایت


صفحه اصلیویژگی های فرم سازنمونه فرم هافیلم های آموزشیسوالات متداولخرید محصولارتباط با ما

           تحلیل کامل فرم ساز از نگاه تصویر        فرم های بدون پرداخت الکترونیکی


        درباره ما

          امکانات کلیدی        فرم های با پرداخت الکترونیکی


        تماس با ما

          ایجاد فرم

          ویرایش تم

          فیلد ها

          پرداخت

          ورودی ها

          اطلاع رسانی

          ساخت گزارش

        تاریخچه نگارشات و نسخه ها     
       
       
سیستم RSS
پیگیری اخبار سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf
پشتیبانی و فروش فرم ساز MachForm مچ فرم فارسی ویژه