عنوان خبرنسخه 7 (اسفند 1394) منتشر شد
(شاخه: نسخه های جدید)
ارسال شده توسط مديريت كل سايت
شنبه 29 اسفند 1394 - 17:25:03


نسخه 7 (اسفند 1394)

+افزوده شدن قابليت تعريف كاربران براي يك محدوده فعاليت زماني مشخص از تاريخ تعيين شده تا تاريخ مورد نظر و تعريف كاربران بدون محدوديت زماني فعاليت در سيستم .


+ايجاد بخش مديريت كاربران زماني به صورت ليستي كه به سادگي براي هر كاربر مي توان در صورتي كه به تاريخ انقضاء فعاليت خود رسيده است با يك كليك كليه فرم هاي تعريف شده را به صورت غيرفعال يا در صورت تمديد فعاليت آنها رو فعال نمود.


+افزودن مجوز دسترسي به كاربر جهت استفاده از مركز آزمون و مديريت آن .

+افزوده شدن قابليت ثبت نام در فرم ساز . در صورت فعال سازي اين بخش مي توانند كاربران با پركردن فرم ثبت نام عضو سيستم شوند و به راحتي توسط بخش ويرايش گروهي براي آنها سطوح دسترسي مشخص گردد .+افزوده شدن سیستم پيامكي دو شركت مادر به فرم ساز . شركت ايده پردازان الکترونیک با وب سایت sms.ir و شرکت مادر و اصلی پیامک مخابرات مگفا با سایت magfa.com هم در بخش تنظیمات اصلی و در به صورت مجزا برای هر فرم قابل انتخاب می باشند . به صورتی که می توان برای هر فرم یک سرور پیامک مستقل و متفاوت انتخاب نمود .


+افزوده شدن درگاه های پرداخت آنلاین بانک شهر و بانک سامان به صورت مستقل در تنظیمات سیستم و به صورت اختصاصی برای هر فرم همچنین افزوده شده درگاه بانکی واسط پی لاین به صورت مستقل در بخش تنظیمات و قابل انتخاب به صورت ویژه برای هر فرم .
+بستن قراردادی با بانک سامان جهت معرفی هرنوع درگاه آنلاین بانکی کشور به هر نوع حسابی یکی دیگر از اقدامات و افتخارات شرکت الکترونیکی نوپردازان جنوب می باشد . این خبر از طرف فرم ساز MachForm مچ فرم نگارش کامل فارسی
( http://formbox.ir/news.php?extend.46 )