خبرهاي جديد :

نماد اعتماد الکترونیکی
تالار افتخارات

کانال ما را در تلگرام دنبال کنید

خوش آمدید
نام کاربری:

کلمه عبور:
به خاطر داشتن
[ثبت نام]
[ ]
پرسش و پاسخ های متداول
مديريت كل سايت, شنبه 16 آبان 1394 - 17:40:34orangebullet2.gifمچ فرم ویژه فارسی چیست ؟
یک فرم ساز بسیار پیشرفته می باشد که توسط شرکت نوپردازان جنوب به صورت کامل باز نویسی شده است و قابلیت های پرداخت الکترونیکی شبکه شتاب و صدها قابلیت کاربردی دیگر به آن افزوده شده است .orangebullet2.gifآیا برای فروش مچ فرم ویژه فارسی نماینده یا وب سایت دیگری وجود دارد  ؟
خیر . انحصار فروش و به روز رسانی این نرم افزار فقط در اختیار شرکت نوپردازان جنوب می باشد و فقط در این سایت ارائه می گردد و هیچ شعبه دومی در ارائه خدمات وجود ندارد .orangebullet2.gifزبان برنامه نویسی فرم ساز چیست ؟
به صورت ترکیبی از زبان برنامه نویسی PHP و Javascript استفاده شده است . بیشتر بستر سازی این فرم ساز بر پایه Ajax می باشد و سرعت اجرای بسیار زیادی دارد . orangebullet2.gifآیا نسخه ای که به فروش می رسد دارای سورس می باشد ؟
 خیر . برای جلوگیری از باز نشر غیر مجاز کلیه نسخه های که بر روی وب سایت های مختلف نصب می شوند دارای سیستم امنیتی محافظت شده از کد می باشند . orangebullet2.gifآیا می توان یک نسخه خریداری شده را بر روی یک دومین دیگر فعال نمود؟
 خیر . هر نسخه ارائه شده از ابتدای نشر برای وب سایت و دومینی Domain که مشتری مشخص نموده است طراحی ، و فقط برای دومین مربوطه قابل استفاده می باشد. orangebullet2.gifمن دارای یک وبلاگ هستم آیا می توانم از فرمساز استفاده نمایم؟
 بله . شرکت نوپردازان جنوب با فرآهم آوردن بستر سخت افزاری و نرم افزاری برای شما این امکان را فرآهم آورده است . برای انجام این کار شرکت به شما نام کاربری و کلمه عبور خواهد داد تا وارد به کنترل پانل شخصی خود شده و اقدام به طراحی فرم های مورد نیاز نموده و لینک فرم یا فرم ها را در وبلاگ شخصی خودتان قرار دهید . orangebullet2.gifمن برای مدت زمان محدودی نیاز به فرم ساز دارم آیا برای مدت محدودی می توان از فرم ساز استفاده نمود ؟
بله . ارائه سرویس های فرم ساز در حالتی که از بستر سخت افزاری و نرم افزاری شرکت نوپردازان جنوب استفاده گردد می تواند در بازه های زمانی سه ماه ، شش ماه و یک ساله عرضه گردد . که این کار می تواند در مدیریت منابع مالی وب سایت یا وبلاگ شما بسیار مفید باشد .orangebullet2.gifبرای استفاده از فرم ساز در حالتی که از بستر نرم افزاری و سخت افزاری شرکت نوپردازان جنوب استفاده می شود آیا می توان مدت زمان استفاده از آن را افزایش داد ؟
بله . با پرداخت مابه تفاوت مبلغ تعیین شده این کار امکان پذیر می باشد .orangebullet2.gifبرای استفاده از فرم ساز در حالتی که از بستر نرم افزاری و سخت افزاری شرکت نوپردازان جنوب استفاده می شود آیا می بایست حتما وبلاگ داشت ؟
خیر . هر کاربری می تواند با داشتن وب سایت شخصی یا وبلاگ شخصی اقدام به استفاده از این سرویس نماید .orangebullet2.gifدر حالتی که از بستر نرم افزاری و سخت افزاری شرکت نوپردازان جنوب استفاده می شود آیا می توان از درگاه های بانکی به صورت مستقیم استفاده کرد ؟
خیر . با توجه به اینکه آدرس آی پی و نام دومین مشترک می گردد این خاصیت امکان پذیر نمی باشد ولی می توان از درگاه های واسطی که در فرم ساز طراحی شده است برای استفاده از درگاه ها بهره برد و به راحتی مبالغ رو به صورت آنلاین دریافت نمود .orangebullet2.gifدر حالتی که از بستر نرم افزاری و سخت افزاری شرکت نوپردازان جنوب استفاده می شود آیا می توان به صورت نامحدود فرم ساخت و به اشتراک گذاشت ؟
تعداد مجوز ساخت فرم کاملا وابسته به نوع قراردادی دارد که شما درخواست می نمایید . اگر قرارداد در تعداد ساخت فرم نامحدود باشد پاسخ مثبت می باشد .orangebullet2.gifدر حالتی که از بستر نرم افزاری و سخت افزاری شرکت نوپردازان جنوب استفاده می شود آیا می توان فقط یک فرم داشت ؟
بله امکان پذیر می باشد.orangebullet2.gifدر هنگام خرید فرم ساز به صورت مستقل برای نصب روی دامین شخصی آیا همه درگاه های بانکی فعال می باشند؟
خیر . به صورت پیش فرض درگاه بانک ملت و درگاه واسط جهان پی فعال می باشد . بقیه درگاه ها می بایست در هنگام خرید فرم ساز سفارش داده شوند .orangebullet2.gifچند نوع لایسنس فرم ساز برای خرید و نصب روی دامین شخصی وجود دارد؟
سه نوع . تک لایسنس به معنی مجوز نصب بر روی یک دامین ، دو لایسنس به معنی مجوز نصب بر روی دو عدد دامین ، لایسنس نامحدود به معنی نصب روی تعداد نامحدود دامین به صورت دلخواه .orangebullet2.gifآیا امکان خرید سورس فرم ساز به صورت محدود یا کامل وجود دارد؟
بله. می بایست در این خصوص با شرکت تماس تلفنی گرفته شود .orangebullet2.gifآیا شرکت نوپردازان جنوب مجوز فروش نرم افزار را دارا می باشد؟
بله. این شرکت در رسته تولید و فروش نرم افزارهای کسب و کار فعالیت می نماید . مجوز این شرکت در این رسته از شورای عالی نظارت صادر گردیده است و برای فروش تحت شبکه دارای eNamad می باشد که گواهی آن در سایت قابل مشاهده می باشد .orangebullet2.gifآیا نسخه های به روز رسانی نرم افزار فرم ساز به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد؟
در شش ماه اول خرید کلیه نسخه های به روز رسانی به صورت رایگان می باشد . در صورت تمایل هر مشتری می تواند با پرداخت 50 هزار تومان به صورت سالیانه کلیه نسخه های به روز رسانی را دریافت نماید .orangebullet2.gifآیا برای استفاده از درگاه های واسط بانکی می بایست کاربران مبلغی را پرداخت نمایند؟
اکثر درگاه های واسط کارمزد دریافت می کنند که عموما یک درصد می باشد . البته یک درصد دارای سقف مبلغ است. در وب سایت درگاه واسط مورد استفاده تمامی قوانین به صورت شفاف بیان شده است . 


 10.0 - 1 vote 

شما باید برای ارسال در سایت به سیستم وارد شوید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید اینجا براي ثبت نام كليك كنيد
نظر سنجی


اطلاع رساني سايت را چگونه ارزيابي مي نماييد؟مطلوب

متوسط

ضعيفارسال شده توسط مديريت كل سايت
نظر: 180
نظرسنجی قبلی

آمارگیر
بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 4
تعداد نفرات بازدید کننده: 2

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 12752
تعداد نفرات بازدید کننده: 3407

کل سایت
کل بازدید ها: 95691
تعداد نفرات بازدید کننده: 45618

شاخه های اخبار

اخبار سایت
نسخه 7 (اسفند 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(شنبه 29 اسفند 1394 - 17:25:03)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.9 (اسفند 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(شنبه 29 اسفند 1394 - 08:28:46)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.8 (بهمن 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(شنبه 29 اسفند 1394 - 08:27:34)
توسط: مديريت كل سايت

مقام برتر و اول دومین جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات جوان [خبرهای وب سایت]
(شنبه 10 بهمن 1394 - 18:18:48)
توسط: مديريت كل سايت

هدیه اختصاصی و ویژه فرم باکس به مناسبت نزدیک شدن به عید و سال نو [محصولات جدید]
(چهارشنبه 7 بهمن 1394 - 19:17:21)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.7 (دی 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(چهارشنبه 7 بهمن 1394 - 18:12:10)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.6 (آبان 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(چهارشنبه 7 بهمن 1394 - 17:49:35)
توسط: مديريت كل سايت

نسخه 6.5 (آبان 1394) منتشر شد [نسخه های جدید]
(پنجشنبه 7 آبان 1394 - 18:54:35)
توسط: مديريت كل سايت

گارانتی پرگشت پول

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان

شرکت به پرداخت ملت

استفاده شده توسط متخصصین و شرکت های معتبر در سراسر جهان

نقشه سایت


صفحه اصلیویژگی های فرم سازنمونه فرم هافیلم های آموزشیسوالات متداولخرید محصولارتباط با ما

           تحلیل کامل فرم ساز از نگاه تصویر        فرم های بدون پرداخت الکترونیکی


        درباره ما

          امکانات کلیدی        فرم های با پرداخت الکترونیکی


        تماس با ما

          ایجاد فرم

          ویرایش تم

          فیلد ها

          پرداخت

          ورودی ها

          اطلاع رسانی

          ساخت گزارش

        تاریخچه نگارشات و نسخه ها     
       
       
سیستم RSS
پیگیری اخبار سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf
پشتیبانی و فروش فرم ساز MachForm مچ فرم فارسی ویژه